Focus - Print Logo

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame Cayo P2T Carbon Disc
Vork Cayo P2T Carbon T4 Disc
Remmen Shimano RS685 160 mm / 160 mm
Cassette Shimano 105
Derrailleur Shimano 105
Versnellingspook Shimano RS505
Cranks Shimano 105
Verzet front: 52/36 rear: 11/28
Stuur Concept EX
Stuurpen Concept EX
Zadel Concept EX
Zadelpen Concept EX
Wielen Concept EX with DT Swiss R522 rim
Banden Schwalbe Durano Fold 622 X25
Front derailleur Shimano 105

|

Technologie

Cable Plug

Afneembare plug die op de voorkant van de stuurbuis wordt bevestigd.

Zur Technologie

SSPS / Stable Stiffness Per Size

Om een uitgebreide framekeuze zonder kwaliteitsverlies te kunnen bieden, construeren de FOCUS-ingenieurs elke aangeboden framemaat apart. Op deze manier bieden alle framematen een optimale verhouding tussen gewicht en stijfheid.

Zur Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

R.A.T. / Rapid Axle Technology

Voor de modellen met schijfremmen in het road- en cyclocross-segment hebben de FOCUS-ingenieurs het eerste steekassysteem ontwikkeld dat meer stabiliteit en zijwaartse stijfheid combineert met de snelste vervanging van de banden ooit.

Zur Technologie

Tapered headtube

Door de conisch gevormde stuurbuis (Tapered Headtube) werd het gewicht van het stuurgedeelte verlaagd en werd tegelijkertijd de stijfheid van de stuurkop verhoogd.

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  28"28"28"28"28"
Korte vorm  XSSMLXL
Zitbuis (mm) A480510540570600
Bovenbuis (mm) B503537552568589
Stuurhoek (°) C71,0072,0072,5073,5073,50
Zithoek (°) D75,5073,5073,5073,5073,50
Lengte liggende achtervork (mm) E408408408408408
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F7070707070
Stuurbuis (mm) G115130145165185
Inbouwlengte van vork (mm) H370370370370370
Wielstand (mm) I4343434343
Wielbasis (mm) J9709779879951022
Stack K513531547569589
Reach L370380390400415

|

Dealer zoeken