Focus - Print Logo

Fitness / Arriba

Perfect instrument voor je bewegingsdrang.

JE WILT AAN JEZELF WERKEN.

Op weg naar het fitnesscentrum, het voetbalveld en tijdens een uitgebreide fietsronde in het weekend. Jouw stijl. Jouw doelen. Jouw vooruitgang. Je wordt fitter en je ARRIBA belichaamt dit proces. Slank, chique, snel. Functionaliteit en een mooi uiterlijk verenigd in een sportinstrument dat jouw bewegingsdrang naar de weg vertaalt.

Technologie

Triple Butted aluminium frame

Triple Butted komt overeen met drievoudig geconificeerde buisdikten en zorgt voor een gewichtsverlaging zonder dat de stabiliteit hierbij in het gedrang komt.

Zur Technologie

Externe kabels en leidingen

Dankzij externe kabels en leidingen verlopen onderhoudswerkzaamheden gemakkelijker en sneller. 

Zur Technologie

Tapered headtube

Door de conisch gevormde stuurbuis (Tapered Headtube) werd het gewicht van het stuurgedeelte verlaagd en werd tegelijkertijd de stijfheid van de stuurkop verhoogd.

Zur Technologie

R.A.T. / Rapid Axle Technology

Voor de modellen met schijfremmen in het road- en cyclocross-segment hebben de FOCUS-ingenieurs het eerste steekassysteem ontwikkeld dat meer stabiliteit en zijwaartse stijfheid combineert met de snelste vervanging van de banden ooit.

Zur Technologie

FOCUS-vork van 100% carbon

De FOCUS-vork van 100% carbon wordt inclusief de uitvaleinden uit één stuk vervaardigd. Deze vork biedt een nog hogere zijwaartse stijfheid bij een tegelijkertijd goede vering tegen weginvloeden.

Zur Technologie

|

Geometrie  *

Wielmaat (inch)  2828282828
Korte vorm  XSSMLXL
Zitbuis (mm) A480510540570600
Bovenbuis (mm) B503537552569589
Stuurhoek (°) C71,0072,0072,0073,0073,00
Zithoek (°) D75,0073,0073,0073,0073,00
Lengte liggende achtervork (mm) E415415408415415
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F7070707070
Stuurbuis (mm) G115130145165185
Inbouwlengte van vork (mm) H370370370370370
Wielstand (mm) I4343434343
Wielbasis (mm) J97898498710021022
Stack K512533547572591
Reach L370379390400414
* The geometry can differ with in the models.

|