Focus - Print Logo

SPINE

Plankgas dwars overal doorheen.

JE BENT DOL OP TRAILS.

Speels in de bochten, onvermoeibaar bergop - jouw SPINE is de sleutel tot succes. Deze bike is wendbaarder dan een touringfiets en pittiger dan een all-mountain en overtuigt door de mix van een geweldige look en een perfecte functionaliteit. Dit is liefde vanaf de eerste trap. Of je nu plankgas over trails rijdt, epische routes overwint of een gezellige ronde in de buurt rijdt - onze SPINE vormt de ruggengraat voor je trailuitstapje.

  • SNEL Tochten met een veerbereik van 120 mm hoeven niet langzaam te zijn. Onze op voorwaartse energie geënte geometrie brengt je naar nieuwe topprestaties.
  • BEHENDIGAfgestemd op jouw tour- en trailbehoeften: het speelse karakter van onze Spine is perfect uitgebalanceerd.
  • LIEFDE VOOR DETAILTwee bidonhouders, geïntegreerde kabels en hevels van carbon – de Spine is de meest praktische en mooiste bike op de trail.

 

 

Testrapporten


  • De veelzijdige!VTT maart 2016Het Franse vaktijdschrift "VTT Magazine"... Meer
  • Beste trailbike!Enduro Mountainbike Magazine #23 Juli 2016De FOCUS SPINE Factory is de winnaar van de grote ... Meer
  • Testwinnaar!Bike & Trekking mei 2016Het tijdschrift Bike & Trekking heeft vier all... Meer
  • Duidelijke prij...Bike 6/2016Het grootste Europese tijdschrift ... Meer
  • de ultieme trai...Mountainbike 1/16, Bike 1/16De grootste Duitse vaktijdschriften Bike en Mounta... Meer

Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

Vergelijking van de wielmaten

26R, 27R of 29R - wat is de perfecte wielmaat? Probeer het uit!

Zur Technologie

Wieldiameter 27,5"

Alle FOCUS-bikes met een veerbereik boven 100 mm worden voorzien van zeer agiele en wendbare wielen met een diameter van 27,5".

Zur Technologie

SSPS / Stable Stiffness Per Size

Om een uitgebreide framekeuze zonder kwaliteitsverlies te kunnen bieden, construeren de FOCUS-ingenieurs elke aangeboden framemaat apart. Op deze manier bieden alle framematen een optimale verhouding tussen gewicht en stijfheid.

Zur Technologie

Damesspecifieke contactpunten

Voor een zo hoog mogelijk rijcomfort van vrouwelijke rijders, voorzien de FOCUS-productmanagers alle FOCUS Donna-modellen van speciale componenten.

Zur Technologie

|

Geometrie  *

Wielmaat (inch)  27,527,527,527,5
Korte vorm  SMLXL
Zitbuis (mm) A420440480520
Bovenbuis (mm) B571602615635
Stuurhoek (°) C68,0068,0068,0068,00
Zithoek (°) D75,0075,0075,0075,00
Lengte liggende achtervork (mm) E428428428428
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F18181818
Stuurbuis (mm) G100120140160
Inbouwlengte van vork (mm) H505505505505
Wielstand (mm) I42424242
Wielbasis (mm) J1119114011661190
Stack K570589607626
Reach L426444462479
* The geometry can differ with in the models.

|