Focus - Print Logo

Raven 27

Sneller aan de finish.

JE WILT SNELLER ZIJN.

Je zit zwaar tegen je limiet aan en gaat plankgas. Meer is niet mogelijk, maar de RAVEN draagt je verder. Met deze lichte hardtail van carbon bereik je de finish sneller dankzij een adembenemende versnelling, een soepele handling en een verbluffend comfort. Kies je voor 27,5"- of 29"-wielen? Je lengte en jijzelf vormen hiervoor de graadmeter. De wedstrijdbike van het Focus XC-team rond Florian Vogel - nu ook voor jou verkrijgbaar.

  • LICHTDankzij onze hoogwaardige carbontechnologie weegt onze RAVEN slechts 885 gram. Een van de meest lichte frames binnen de wielerwereld – dat ook nog eens geweldige prestaties levert.
  • ERVAREN WERELDBEKER-BIKETijdens wereldbekers schittert onze RAVEN regelmatig. Alleen wie voor deze zware test slaagt, is volgens ons goed genoeg voor jou.
  • COMFORTABEL & STIJFEen vernuftig vezelontwerp en doordachte buisdiameters bij zitbuis, staande achtervork, trapas en stuurkop – zo stijf als nodig en zo comfortabel als mogelijk.

 

 

Technologie

R.A.T. / Rapid Axle Technology

Voor de modellen met schijfremmen in het road- en cyclocross-segment hebben de FOCUS-ingenieurs het eerste steekassysteem ontwikkeld dat meer stabiliteit en zijwaartse stijfheid combineert met de snelste vervanging van de banden ooit.

Zur Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

SSPS / Stable Stiffness Per Size

Om een uitgebreide framekeuze zonder kwaliteitsverlies te kunnen bieden, construeren de FOCUS-ingenieurs elke aangeboden framemaat apart. Op deze manier bieden alle framematen een optimale verhouding tussen gewicht en stijfheid.

Zur Technologie

Vergelijking van de wielmaten

26R, 27R of 29R - wat is de perfecte wielmaat? Probeer het uit!

Zur Technologie

Wieldiameter 27,5"

Alle FOCUS-bikes met een veerbereik boven 100 mm worden voorzien van zeer agiele en wendbare wielen met een diameter van 27,5".

Zur Technologie

Damesspecifieke contactpunten

Voor een zo hoog mogelijk rijcomfort van vrouwelijke rijders, voorzien de FOCUS-productmanagers alle FOCUS Donna-modellen van speciale componenten.

Zur Technologie

|

Geometrie  *

Wielmaat (inch)  27,527,527,527,5
Korte vorm  XSSML
Zitbuis (mm) A380420460500
Bovenbuis (mm) B566584604625
Stuurhoek (°) C69,0069,0069,0069,00
Zithoek (°) D74,0074,0074,0074,00
Lengte liggende achtervork (mm) E425425425425
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F47474747
Stuurbuis (mm) G100110130155
Inbouwlengte van vork (mm) H487487487487
Wielstand (mm) I44444444
Wielbasis (mm) J1074109211141138
Stack K580590609632
Reach L405420435450
* The geometry can differ with in the models.

|