Focus - Print Logo

AVENTURA SPEED

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame Focus Impulse Trekking Hydroformed 6061 Alloy
Vork SR Suntour NRX, Air, RL, w/ remote lockout, 75mm
Motor Impulse Performance 2.0
Display Impulse Big LCD Display, with Control panel and push assistance
Batterij Impulse Li-Ion 17 Ah, 612 Wh, removeable
Remmen Tektro E Comp Speed - 180/180
Cassette SRAM PG-1030
Derrailleur Shimano XT, low profile, 10-speed
Versnellingspook Shimano XT
Cranks Impulse Peformance
Verzet front: 44 rear: 11-36
Stuur Concept, riser
Stuurpen Concept EX
Zadel SR Selle Royal, Freccia Cut
Zadelpen Concept SL
Wielen Shimano HBM525 QR/QR - Concept SR 300 rims
Banden Schwalbe Marathon Plus, 40-622
Vorlamp Busch & Müller, Lumotec Iq Cyo R
Achterlicht Busch & Müller, Toplight Flat

|

Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

Climb Assist

Climb Assist ensures a constant uphill motion.

Zur Technologie

Shift-Sensor

De nieuwe shift-sensor.

Zur Technologie

Impulse 2.o

HET SUPERIEURE MIDDENMOTORSYSTEEM

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  28282828
Korte vorm  SMLXL
Zitbuis (mm) A460500550600
Bovenbuis (mm) B570580595610
Stuurhoek (°) C71,0071,0071,0071,00
Zithoek (°) D73,5073,0073,0073,00
Lengte liggende achtervork (mm) E515515515515
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F60605555
Stuurbuis (mm) G135135170220
Inbouwlengte van vork (mm) H460460460460
Wielstand (mm) I45454545
Wielbasis (mm) J1137114211551171
Stack K609619647694
Reach L390397397398

Trapez

Wielmaat (inch)  2828
Korte vorm  SM
Zitbuis (mm) A460500
Bovenbuis (mm) B570580
Stuurhoek (°) C71,0071,50
Zithoek (°) D73,5073,50
Lengte liggende achtervork (mm) E515515
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F6060
Stuurbuis (mm) G135135
Inbouwlengte van vork (mm) H460460
Wielstand (mm) I4545
Wielbasis (mm) J11381143
Stack K617619
Reach L387397

|

Dealer zoeken