Focus - Print Logo

E-Trekking / Aventura

Geniet langer van je avontuur.

JE WILT STEEDS EEN STAP VERDER KOMEN.

Ooit wil ik een keer ... Maak al je dromen waar. Pak je fietstassen in en ga op pad – met de AVENTURA kan het gewoon. Of je je fietstocht dankzij de motorondersteuning verlengt of met een maximale snelheid van 45 km/uur ongekend snel de finishlijn bereikt: dat moet je zelf kiezen. Vol gas of vol genot: de AVENTURA biedt gewoon meer.

  • BELASTBAARalles wat je voor je avonturen nodig hebt, kun je op de stabiele bagagedrager van de Aventura kwijt.
  • ONVERMOEIBAARonze krachtige aandrijving met 612 Wh biedt een enorme actieradius - voor lange tochten.
  • SNEL tot wel 45 km/uur haalt onze Aventure - met Europese ECE-goedkeuring.

 

 

Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

Climb Assist

Climb Assist ensures a constant uphill motion.

Zur Technologie

Shift-Sensor

De nieuwe shift-sensor.

Zur Technologie

Impulse 2.o

HET SUPERIEURE MIDDENMOTORSYSTEEM

Zur Technologie

|

Geometrie  *

Wielmaat (inch)  28282828
Korte vorm  SMLXL
Zitbuis (mm) A460500550600
Bovenbuis (mm) B570580595610
Stuurhoek (°) C71,0071,0071,0071,00
Zithoek (°) D73,5073,0073,0073,00
Lengte liggende achtervork (mm) E515515515515
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F60605555
Stuurbuis (mm) G135135170220
Inbouwlengte van vork (mm) H460460460460
Wielstand (mm) I45454545
Wielbasis (mm) J1137114211551171
Stack K609619647694
Reach L390397397398
Wielmaat (inch)  2828
Korte vorm  SM
Zitbuis (mm) A460500
Bovenbuis (mm) B570580
Stuurhoek (°) C71,0071,50
Zithoek (°) D73,5073,50
Lengte liggende achtervork (mm) E515515
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F6060
Stuurbuis (mm) G135135
Inbouwlengte van vork (mm) H460460
Wielstand (mm) I4545
Wielbasis (mm) J11381143
Stack K617619
Reach L387397
* The geometry can differ with in the models.

|