Focus - Print Logo

THRON SL 130

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame Focus Impulse Hydroformed 6061 Alloy, 130 mm travel
Vork RockShox Revelation, Solo Air, RL, 15QR, w/ remote lockout, 130 mm
Motor Impulse Evo RS
Display Impulse Evo Smart LCD, with Control panel and push assistance, bluetooth
Batterij Impulse Li-Ion 17 Ah, 612 Wh, removeable
Remmen SRAM Guide R, 180/180
Cassette SRAM XG-1150
Derrailleur SRAM GX1, 11-speed
Versnellingspook SRAM GX1
Cranks Impulse Performance
Verzet front: 36 rear: 10-42
Veerpoot RockShox Monarch RT, 130 mm
Stuur Concept EX, low riser
Stuurpen Concept EX
Zadel fi´zi:k Tundra M5
Zadelpen Concept EX Drop, adjustable
Wielen DT-Swiss M1900 15QR/12x142
Banden Continental, X-King 2.4 SL

|

Technologie

Impulse Evo RS

Krachtig en stil. Optimaal geïntegreerd.

Zur Technologie

Shift-Sensor

De nieuwe shift-sensor.

Zur Technologie

Climb Assist

Climb Assist ensures a constant uphill motion.

Zur Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  27,527,527,527,5
Korte vorm  SMLXL
Zitbuis (mm) A400440480520
Bovenbuis (mm) B563584604620
Stuurhoek (°) C69,0069,0069,0069,00
Zithoek (°) D73,0073,0073,0073,00
Lengte liggende achtervork (mm) E450450450450
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F48484848
Stuurbuis (mm) G120140160180
Inbouwlengte van vork (mm) H489489489489
Wielstand (mm) I44444444
Wielbasis (mm) J1092111411361154
Stack K601620639657
Reach L385400415425

|

Dealer zoeken