Focus - Print Logo

JARIFA FAT PRO

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame Focus Impulse Hydroformed 6061 Alloy
Vork RockShox Reba, R, 15QR, w/ lockout, 100 mm
Motor Impulse Evo RS
Display Impulse Evo Smart LCD, with Control panel and push assistance, bluetooth
Batterij Impulse Li-Ion 17 Ah, 612 Wh, removeable
Remmen SRAM Guide R, 180/180
Cassette SRAM XG-1150
Derrailleur SRAM GX1, 11-speed
Versnellingspook SRAM GX1
Cranks Impulse Performance
Verzet front: 36, rear: 10-42
Stuur Concept EX, flat
Stuurpen Concept EX
Zadel Concept EX
Zadelpen Concept EX Drop, adjustable
Wielen Concept EX 15QR/12x142 - Concept EX rims
Banden Schwalbe Rocket Ron 2.8, performance

|

Technologie

Impulse Evo RS

Krachtig en stil. Optimaal geïntegreerd.

Zur Technologie

Shift-Sensor

De nieuwe shift-sensor.

Zur Technologie

Climb Assist

Climb Assist ensures a constant uphill motion.

Zur Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

Wieldiameter 27,5"

Alle FOCUS-bikes met een veerbereik boven 100 mm worden voorzien van zeer agiele en wendbare wielen met een diameter van 27,5".

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  27,527,527,527,5
Korte vorm  SMLXL
Zitbuis (mm) A420460500540
Bovenbuis (mm) B574586607623
Stuurhoek (°) C70,0070,0070,0070,00
Zithoek (°) D74,0074,0074,0074,00
Lengte liggende achtervork (mm) E472472472472
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F70707070
Stuurbuis (mm) G100110130150
Inbouwlengte van vork (mm) H503503503503
Wielstand (mm) I44444444
Wielbasis (mm) J1110112311451162
Stack K622632651670
Reach L395405420430

|

Dealer zoeken