Focus - Print Logo

Testrapporten

  • Great bike, period!Bike Radar 11/15Bike Radar heeft de Focus Mares Disc 105 met ...Meer

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame Mares CC P2T 10 Carbon Disc
Vork Mares CX P2T 10 Carbon T4 Disc
Remmen TRP HY-RD
Derrailleur Shimano 105
Versnellingspook Shimano 105
Cranks Shimano RS500
Verzet front: 46/36 rear: 11/28
Stuur Concept EX
Stuurpen Concept EX
Zadel Concept EX
Zadelpen Concept EX
Wielen A-Class CEX CD 4.0 DB
Banden Schwalbe Rocket Ron Focus Edition 622 X 33
Front derailleur Shimano 105

|

Technologie

SSPS / Stable Stiffness Per Size

Om een uitgebreide framekeuze zonder kwaliteitsverlies te kunnen bieden, construeren de FOCUS-ingenieurs elke aangeboden framemaat apart. Op deze manier bieden alle framematen een optimale verhouding tussen gewicht en stijfheid.

Zur Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

Platte bovenbuis

De Mares-crossfiets kan dankzij zijn individuele framevorm extra makkelijk op de schouder worden getild. 

Zur Technologie

FOCUS-vork van 100% carbon

De FOCUS-vork van 100% carbon wordt inclusief de uitvaleinden uit één stuk vervaardigd. Deze vork biedt een nog hogere zijwaartse stijfheid bij een tegelijkertijd goede vering tegen weginvloeden.

Zur Technologie

Tapered headtube

Door de conisch gevormde stuurbuis (Tapered Headtube) werd het gewicht van het stuurgedeelte verlaagd en werd tegelijkertijd de stijfheid van de stuurkop verhoogd.

Zur Technologie

R.A.T. / Rapid Axle Technology

Voor de modellen met schijfremmen in het road- en cyclocross-segment hebben de FOCUS-ingenieurs het eerste steekassysteem ontwikkeld dat meer stabiliteit en zijwaartse stijfheid combineert met de snelste vervanging van de banden ooit.

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  282828282828
Korte vorm  XXSXSSMLXL
Zitbuis (mm) A480510540560580600
Bovenbuis (mm) B523534544555565577
Stuurhoek (°) C70,0070,0070,0071,0071,0071,00
Zithoek (°) D73,0073,0073,0073,0074,0073,00
Lengte liggende achtervork (mm) E425425425425425425
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F656565656565
Stuurbuis (mm) G110120130140150160
Inbouwlengte van vork (mm) H399399399399399399
Wielstand (mm) I454545454545
Wielbasis (mm) J100310151020102710371045
Stack K526536547559568579
Reach L367375382390397405

|

Dealer zoeken