Focus - Print Logo

ARRIBA 4.0

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame Trekking Speed, alloy
Vork Arriba Alloy
Remmen Concept Syrius
Remhandel Concept Elegance
Derrailleur Shimano Claris
Versnellingspook Shimano Claris
Cranks Shimano Claris
Verzet front: 50/34 rear: 12/28
Stuur Concept EX , flat bar
Stuurpen Concept EX
Zadel Concept EX
Zadelpen Concept EX
Wielen front/rear: Concept
Naaf front: Shimano HB-TX800, rear: Shimano FH-TX800
Velgen Double Wall, alloy, w/o eyelets
Banden Continental II Focus
Front derailleur Shimano Claris

|

Technologie

Triple Butted aluminium frame

Triple Butted komt overeen met drievoudig geconificeerde buisdikten en zorgt voor een gewichtsverlaging zonder dat de stabiliteit hierbij in het gedrang komt.

Zur Technologie

Externe kabels en leidingen

Dankzij externe kabels en leidingen verlopen onderhoudswerkzaamheden gemakkelijker en sneller. 

Zur Technologie

FOCUS-vork van 100% carbon

De FOCUS-vork van 100% carbon wordt inclusief de uitvaleinden uit één stuk vervaardigd. Deze vork biedt een nog hogere zijwaartse stijfheid bij een tegelijkertijd goede vering tegen weginvloeden.

Zur Technologie

Tapered headtube

Door de conisch gevormde stuurbuis (Tapered Headtube) werd het gewicht van het stuurgedeelte verlaagd en werd tegelijkertijd de stijfheid van de stuurkop verhoogd.

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  28282828
Korte vorm  SMLXL
Zitbuis (mm) A450500550600
Bovenbuis (mm) B570580595610
Stuurhoek (°) C71,0071,5071,5071,50
Zithoek (°) D74,0073,5073,0072,50
Lengte liggende achtervork (mm) E441441441441
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F60606060
Stuurbuis (mm) G110130150180
Inbouwlengte van vork (mm) H407407407407
Wielstand (mm) I45454545
Wielbasis (mm) J1065106610761086
Stack K543564582611
Reach L414413417417

|

Dealer zoeken