Focus - Print Logo

Ergo / Izalco Ergoride

Ergo / Izalco Ergoride

Snelheid en comfort sluiten elkaar niet uit, zoals FOCUS met de Izalco Ergoride heeft bewezen. Deze fiets met carbonframe combineert een langere stuurbuis en een aflopende bovenbuis voor een rechte zitpositie.

De verfijnde geometrie van de Izalco Ergoride biedt veel comfort als de weg eens wat minder geëffend is.

Maak uw dagelijkse fietstocht sportiever en spannender met de FOCUS Izalco Ergoride.

Testrapporten


  • Comfortfiets me...Ridden & RatedIn de februari-uitgave van CYCLING PLUS werd de Iz... Meer

Technologie

52/36 Crankstel

Combineert de voordelen van standaard- en compacte crankstellen.

Zur Technologie

Tapered headtube

Door de conisch gevormde stuurbuis (Tapered Headtube) werd het gewicht van het stuurgedeelte verlaagd en werd tegelijkertijd de stijfheid van de stuurkop verhoogd.

Zur Technologie

SSPS / Stable Stiffness Per Size

Om een uitgebreide framekeuze zonder kwaliteitsverlies te kunnen bieden, construeren de FOCUS-ingenieurs elke aangeboden framemaat apart. Op deze manier bieden alle framematen een optimale verhouding tussen gewicht en stijfheid.

Zur Technologie

Flat Designed Comfort Seat Stays

De technologische oplossing voor de combinatie van een aandrijvingsefficiënte voortstuwing en een hoger comfort.

Zur Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

Aflopende bovenbuis

Voor iedereen die graag lange tochten rijdt, voor mensen met een kort bovenlichaam en rijders die hechten aan comfort, ontwikkelde FOCUS de ideale framegeometrie.

Zur Technologie

Verlengde stuurbuis

Bikes met een verlengde stuurbuis bieden een comfortabelere zitpositie, omdat de rijder meer rechtop kan zitten.

Zur Technologie

|

Geometrie  *

Wielmaat (inch)  282828282828
Korte vorm  XXSXSSMLXL
Zitbuis (mm) A430470490510530550
Bovenbuis (mm) B520532535550565577
Stuurhoek (°) C71,0071,0071,5072,5072,5072,50
Zithoek (°) D74,0074,0074,0073,5073,5073,50
Lengte liggende achtervork (mm) E405405405409409409
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F707070707070
Stuurbuis (mm) G145150165180200220
Inbouwlengte van vork (mm) H370370370370370370
Wielstand (mm) I434343434343
Wielbasis (mm) J97198998698710031015
Stack K541545561580598617
Reach L365376377380389394
* The geometry can differ with in the models.

|