Focus - Print Logo

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame Izalco Max P2T 10 Carbon
Vork Izalco Max P2T 10 Carbon T4
Remmen Shimano Dura-Ace
Derrailleur Shimano Dura-Ace
Schakelhendel/Remhendel Shimano Dura-Ace
Cranks FSA SLK Carbon NEW
Verzet front: 52/36, rear: 11-28
Stuur Fizik Cyrano R3
Stuurpen Fizik Cyrano R3
Zadel Fizik Arione R7
Zadelpen CPX Carbon
Wielen front/rear: DT Swiss R20 Dicut
Banden Schwalbe One
Front derailleur Shimano Dura-Ace

|

Technologie

52/36 Crankstel

Combineert de voordelen van standaard- en compacte crankstellen.

Zur Technologie

FOCUS-vork van 100% carbon

De FOCUS-vork van 100% carbon wordt inclusief de uitvaleinden uit één stuk vervaardigd. Deze vork biedt een nog hogere zijwaartse stijfheid bij een tegelijkertijd goede vering tegen weginvloeden.

Zur Technologie

Tapered headtube

Door de conisch gevormde stuurbuis (Tapered Headtube) werd het gewicht van het stuurgedeelte verlaagd en werd tegelijkertijd de stijfheid van de stuurkop verhoogd.

Zur Technologie

Externe kabels en leidingen

Dankzij externe kabels en leidingen verlopen onderhoudswerkzaamheden gemakkelijker en sneller. 

Zur Technologie

Chain Stay Protection Cover

De standaard uitrusting van de FOCUS-carbonframes als efficiënte bescherming tegen de gevolgen van kettingzuig.

Zur Technologie

SSPS / Stable Stiffness Per Size

Om een uitgebreide framekeuze zonder kwaliteitsverlies te kunnen bieden, construeren de FOCUS-ingenieurs elke aangeboden framemaat apart. Op deze manier bieden alle framematen een optimale verhouding tussen gewicht en stijfheid.

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  28282828282828
Korte vorm  XXSXSSMLXLXXL
Zitbuis (mm) A480500520540560580610
Bovenbuis (mm) B521530536549565580604
Stuurhoek (°) C71,0071,5071,7572,5073,5073,5073,50
Zithoek (°) D74,0073,7073,7073,5073,5073,3073,00
Lengte liggende achtervork (mm) E405405405405405405405
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F70707070707070
Stuurbuis (mm) G110115120135160180200
Inbouwlengte van vork (mm) H370370370370370370370
Wielstand (mm) I43434343434343
Wielbasis (mm) J97097297798198810011022
Stack K508515520537565584603
Reach L375379384390398405420

|

Dealer zoeken