Focus - Print Logo

IZALCO CHRONO MAX 3.0

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame Izalco Max P2T 10 Carbon ES
Vork Chrono Max P2T 10 Aero Carbon
Remmen Chrono Max TT
Remhandel Profile ABS
Derrailleur Shimano 105
Versnellingspook Shimano Dura-Ace TT
Cranks Vison TriMax Pro
Verzet front 52/36, rear: 11-27
Stuur Profile T2 Wing / T4 Aero Bars
Stuurpen Chrono Max TT carbon
Zadel Fizik Arione TRI2
Zadelpen Chrono Max TT carbon
Wielen front/rear: Fulcrum WH-CPX 1700
Banden Schwalbe Ironman
Front derailleur Shimano 105

|

Technologie

52/36 Crankstel

Combineert de voordelen van standaard- en compacte crankstellen.

Zur Technologie

SSPS / Stable Stiffness Per Size

Om een uitgebreide framekeuze zonder kwaliteitsverlies te kunnen bieden, construeren de FOCUS-ingenieurs elke aangeboden framemaat apart. Op deze manier bieden alle framematen een optimale verhouding tussen gewicht en stijfheid.

Zur Technologie

Tapered headtube

Door de conisch gevormde stuurbuis (Tapered Headtube) werd het gewicht van het stuurgedeelte verlaagd en werd tegelijkertijd de stijfheid van de stuurkop verhoogd.

Zur Technologie

MAX Flow Trespas Fork

De Izalco Chrono MAX behaalt dankzij de MAX Flow Trespas Fork nog betere waarden in de windtunnel.

Zur Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  28282828
Korte vorm  SMLXL
Zitbuis (mm) A548557563577
Bovenbuis (mm) B520540560580
Stuurhoek (°) C72,0072,0072,0072,00
Zithoek (°) D76,0075,0075,0075,00
Lengte liggende achtervork (mm) E410420420420
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F75757575
Stuurbuis (mm) G122131141151
Inbouwlengte van vork (mm) H370370370370
Wielstand (mm) I41414141
Wielbasis (mm) J979100010211042
Stack K511518528538
Reach L459468485503

|

Dealer zoeken