Focus - Print Logo

BLACK FOREST 27R 1.0 FACTORY

Details

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame MTB 27R SL alloy
Vork RockShox Reba RL, 100 mm,15 mm QR
Remmen Magura MT2, 180 mm/160 mm
Derrailleur SRAM X1
Versnellingspook SRAM X1
Cranks FSA Comet
Verzet front 32, rear 10-42
Stuur Concept EX, flatbar, 720 mm
Stuurpen Concept EX
Zadel Concept EX
Zadelpen Concept EX, 27,2 mm, 350 mm
Naaf front: Concept EX, 15 mm Thru Axle, rear: Concept EX, 142x12 mm Thru Axle
Velgen Concept EX, 584-21, tubeless ready
Banden Continental X-King 2.2/Race King 2.2 RaceSport 27.5 SL

|

Technologie

Wieldiameter 27,5"

Alle FOCUS-bikes met een veerbereik boven 100 mm worden voorzien van zeer agiele en wendbare wielen met een diameter van 27,5".

Zur Technologie

Tapered headtube

Door de conisch gevormde stuurbuis (Tapered Headtube) werd het gewicht van het stuurgedeelte verlaagd en werd tegelijkertijd de stijfheid van de stuurkop verhoogd.

Zur Technologie

Triple Butted aluminium frame

Triple Butted komt overeen met drievoudig geconificeerde buisdikten en zorgt voor een gewichtsverlaging zonder dat de stabiliteit hierbij in het gedrang komt.

Zur Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

142 x 12 mm steekas

De 142 x 12 mm steekas zorgt voor een hogere zijwaartse stijfheid en een perfecte uitlijning van het wiel en de remschijf ten opzichte van de remklauw.

Zur Technologie

Vergelijking van de wielmaten

26R, 27R of 29R - wat is de perfecte wielmaat? Probeer het uit!

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  27,527,527,527,5
Korte vorm  SMLXL
Zitbuis (mm) A420460500540
Bovenbuis (mm) B586596613629
Stuurhoek (°) C69,5069,5069,5069,50
Zithoek (°) D73,5073,5073,5073,50
Lengte liggende achtervork (mm) E425425425425
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F48484848
Stuurbuis (mm) G110118135150
Inbouwlengte van vork (mm) H487487487487
Wielstand (mm) I44444444
Wielbasis (mm) J1083109411131130
Stack K595602618632
Reach L410418430442

|

Dealer zoeken