Focus - Print Logo

JARIFA IMPULSE SPEED 27R

Vergelijken

Specificaties

Technical changes of the components and errors excepted.

Frame Impulse 27R V1, alloy
Vork RockShox Reba RL, 15QR
Motor Impulse 2.0 Off-Road Speed 36 V / 350 W, with shift-sensor technology
Display Impulse Center LCD, with control panel and pushing assistance
Batterij Impulse Li-Ion 36 V / 17 Ah
Remmen Magura MT5 Speed 2-Finger
Remhandel Magura
Derrailleur Shimano XT Low Profile Plus
Versnellingspook Shimano XT
Cranks Focus, alloy
Verzet front: 44, rear: 11-34
Stuur Concept EX Riser, 720 mm
Stuurpen Concept EX
Zadel Fizik Tundra
Zadelpen Concept EX
Banden Schwalbe Super Moto-X, 62-584
Vorlamp B&M Lumotec IQ Cyo, LED
Achterlicht B&M Toplight Line, LED

|

Technologie

Impulse 2.0 Off-Road

Met Impulse de trails veroveren

Zur Technologie

Shift-Sensor

De nieuwe shift-sensor.

Zur Technologie

Impulse 2.o

HET SUPERIEURE MIDDENMOTORSYSTEEM

Zur Technologie

|

Geometrie

Diamant

Wielmaat (inch)  27,527,527,527,527,5
Korte vorm  XSSMLXL
Zitbuis (mm) A400440480520560
Bovenbuis (mm) B580590605620640
Stuurhoek (°) C69,0069,0069,0069,0069,00
Zithoek (°) D73,0073,0073,0073,0073,00
Lengte liggende achtervork (mm) E450450450450450
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F5050505050
Stuurbuis (mm) G100105110120135
Inbouwlengte van vork (mm) H487487487487487
Wielstand (mm) I4242424242
Wielbasis (mm) J10991109112511401161
Stack K586590595604618
Reach L401409423435450

|

Dealer zoeken