Focus - Print Logo

E-MTB / Jarifa Impulse 27R

E-MTB / Jarifa Impulse 27R

De trendy 27R-nieuwkomers staan voor "puur mountainbiken". Met drie aandrijfvarianten, namelijk de Xion, Impulse 2.0 Off-Road en Impulse Speed Off-Road, dekken de Jarifa 27R-modellen alle toepassingsgebieden af, van ontspannen fietstochten tot aan trailsurfen op hoog niveau.

Technologie

Impulse 2.0 Off-Road

Met Impulse de trails veroveren

Zur Technologie

Shift-Sensor

De nieuwe shift-sensor.

Zur Technologie

Impulse 2.o

HET SUPERIEURE MIDDENMOTORSYSTEEM

Zur Technologie

|

Geometrie  *

Wielmaat (inch)  27,527,527,527,527,5
Korte vorm  XSSMLXL
Zitbuis (mm) A400440480520560
Bovenbuis (mm) B580590605620640
Stuurhoek (°) C69,0069,0069,0069,0069,00
Zithoek (°) D73,0073,0073,0073,0073,00
Lengte liggende achtervork (mm) E450450450450450
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F5050505050
Stuurbuis (mm) G100105110120135
Inbouwlengte van vork (mm) H487487487487487
Wielstand (mm) I4242424242
Wielbasis (mm) J10991109112511401161
Stack K586590595604618
Reach L401409423435450
* The geometry can differ with in the models.

|