Focus - Print Logo

Mares CX

Mares CX

De Mares CX biedt de ideale combinatie van gewicht, stijfheid en rijcomfort voor de veeleisende discipline van de cyclocross. De CX met carbonframe reageert onmiddellijk op elke beweging van de renner.

De zorgvuldig ontworpen geometrie biedt wendbaarheid, prestaties en bodemvrijheid.

De Mares CX is een winnaar van internationale wereldbekerwedstrijden. Gaat u er maar voor zitten.

Testrapporten


  • Tour 11/2014Met een uitstekend cijfer van 1,9 won de FOCUS Mar... Meer

Technologie

142 x 12 mm steekas

De 142 x 12 mm steekas zorgt voor een hogere zijwaartse stijfheid en een perfecte uitlijning van het wiel en de remschijf ten opzichte van de remklauw.

Zur Technologie

Platte bovenbuis

De Mares-crossfiets kan dankzij zijn individuele framevorm extra makkelijk op de schouder worden getild. 

Zur Technologie

Chain Stay Protection Cover

De standaard uitrusting van de FOCUS-carbonframes als efficiënte bescherming tegen de gevolgen van kettingzuig.

Zur Technologie

Tapered headtube

Door de conisch gevormde stuurbuis (Tapered Headtube) werd het gewicht van het stuurgedeelte verlaagd en werd tegelijkertijd de stijfheid van de stuurkop verhoogd.

Zur Technologie

Cable Routing Box

De Cable Routing Box verbetert de kabelgeleiding van de Mares CX cyclocrossers en beschermt deze tegen modder en water. 

Zur Technologie

Interne geleiding van kabels en leidingen

De kabels en hydraulische leidingen worden in het frame geplaatst en zijn zo optimaal beschermd. De kabels en leidingen hebben hierdoor een langere levensduur en het schakelen verloopt te allen tijde zonder problemen.

Zur Technologie

CX Chain Guide

Voor cyclocrossers heeft FOCUS de contactloze kettinggeleider op basis van de ISCG-05-standaard ontwikkeld. 

Zur Technologie

SSPS / Stable Stiffness Per Size

Om een uitgebreide framekeuze zonder kwaliteitsverlies te kunnen bieden, construeren de FOCUS-ingenieurs elke aangeboden framemaat apart. Op deze manier bieden alle framematen een optimale verhouding tussen gewicht en stijfheid.

Zur Technologie

R.A.T. / Rapid Axle Technology

Voor de modellen met schijfremmen in het road- en cyclocross-segment hebben de FOCUS-ingenieurs het eerste steekassysteem ontwikkeld dat meer stabiliteit en zijwaartse stijfheid combineert met de snelste vervanging van de banden ooit.

Zur Technologie

|

Geometrie  *

Wielmaat (inch)  282828282828
Korte vorm  XXSXSSMLXL
Zitbuis (mm) A480510540560580600
Bovenbuis (mm) B523534544555565577
Stuurhoek (°) C70,0070,0070,5071,0071,0071,50
Zithoek (°) D73,5073,5073,5073,5074,5073,50
Lengte liggende achtervork (mm) E425425425425425425
BB-drop (bottom bracket drop) in mm F656565656565
Stuurbuis (mm) G110120130140150160
Inbouwlengte van vork (mm) H399399399399399399
Wielstand (mm) I454545454545
Wielbasis (mm) J100310151020102710371045
Stack K526536547559568579
Reach L367375382390397405
* The geometry can differ with in the models.

|